Top of Page Top of Page

Останні новини

Оформлення CITES на тварин без документів про їх походження

Наша компанія надає повний юридичний супровід з оформлення дозвільної документації на зразки видів дикої фауни і флори CITES (екзотичні тварини, птахи, рослини, деривати, екзотичні вироби), в тому числі

Племінна діяльність заводчиків екзотичних тварин і птахів в Україні

Публікуємо детальну інформацію щодо племінної діяльності заводчиків екзотики в Україні, а саме:

Нікчемні документи на екзотичних тварин, які видають громадські організації

Дану інформацію ми публікуємо в зв'язку з тим, що в Україні почастішали випадки видачі українськими громадськими організаціями документів, які за своєю суттю не відповідають дійсності і, тим самим, вводять в оману громадян України, маючих намір придбати, або лега

Зразки "документів на тварин", що не відповідають дійсності

За останні роки в нас накопичилася достатня кількість зразків "документів", що не відповідають дійсності, наданих недобросовісними продавцями недосвідченим покупцям із запевненнями, що тварина, яка продається, має усі необхідні дійсні документи.

Набрали чинності нові правила експорту та імпорту тварин між Україною та країнами СНД.

З 13 квітня 2021 року втратила чинність Угода про співробітництво в галузі ветеринарії між Україною та країнами СНД, підписана у 1993 році. Тому наразі почали діяти нові правила експорту та імпорту тварин.

Депортація з Польщі, фальшиві штампи прикордонного контролю іншої країни-члена Шенгенської угоди, вилучення паспорта громадянина України, відкриття кримінального провадження - закінчилися для нашої клієнтки якнайкраще для неї.

В результаті вчасно поданої апеляції з відповідною доказовою базою, суд у справі К.О. виніс рішення про оплату нею штрафу без будь-яких подальших санкцій щодо К.О.

Чергове позитивне рішення в апеляційній інстанції Республіки Польща у справі про заборону на в'їзд з підстав невиконання умов карантину під час пандемії COVID-19

І знову маємо позитивне рішення в апеляційній інстанції Республікі Польща у справі про заборону на в'їзд нашого громадянина з підстав невиконання ним умов карантину під час пандемії COVID-19. Справа достатньо важка з огляду на те, що мова йде про загрозу безпеці і здоров'ю країни, але ми отримали чергову перемогу. 

Отримано черговий позитивний результат в перегляді по Immigrant waiver, ст. 212 (а)(6)(С)(i)

В результаті підготовленої нами апеляції на рішення Посольства США в Україні про довічну заборону на в'їзд до Сполучених Штатів Америки за статтею 212 (а)(6)(С)(i), отримано позитивний результат щодо Immigrant waiver і схвалена петиція (I-797 Approval Notice) з метою возз'єднання сім'ї в США.

З 15 жовтня 2019 року заявники на отримання віз будуть прийматись безпосередньо у Посольстві Франції в Україні!

Увага! Зміна правил прийому документів на візу. Починаючи з 15 жовтня подача документів на візи здійснюється безпосередньо до Посольства Франції в Україні та виключно за попереднім записом.

До уваги власників домашніх тварин: з 1 серпня міжнародні перевезення домашніх тварин здійснюються виключно за паспортами встановленого зразка

До уваги власників домашніх тварин (котів, собак), які здійснюють міжнародні перевезення своїх тварин! З 01.08.2019 відомості паспортів на тварин не встановленого зразка при перетині державного кордону не братимуться до уваги.

Зняття 17-річної заборони на в'їзд до країн Шенгенської угоди

У 2001 році Б.А. був депортований з Італії через порушення паспортно-візового режиму країни.

Обмін персональными даними між компетентними органами ЄС і США

В грудні 2016 року в Брюсселі відбулася зустріч посадових осіб національних органів із захисту даних ЄС. На зустрічі, зокрема, обговорювалися можливості співпраці між контролюючими органами ЄС і США з метою обміну даними.

Керівними принципами цього обговорення є наступне: суб'єкт даних має право отримати копію персональних даних особи та має право передавати ці особисті дані безпосередньо від одного реєстратора до іншого.

Шахрай Віктор Редько (Victor Redko) відкрив нову компанію та продовжує обманювати громадян України!

Наша компанія хоче офіційно попередити всіх зацікавлених осіб про те, що в Україні компанії під керівництвом злодія і шахрая Віктора Редько (Victor Redko), займаються шахрайськими діями по відношенню до громадян України!

Канада спрощує умови отримання громадянства

Сенат Канади проголосував за законопроект C-6, що стосується змін Закону Канади «Про громадянство».

Безвіз між Україною та країнами ЄС

Європарламент підтримав скасування візового режиму для України. Через кілька тижнів відповідне рішення має затвердити Європейська рада. У нашому МЗС переконані, що безвіз українці отримають вже у червні 2017 року.

Для того, щоб скористатись правом безвізових поїздок до Шенгенської зони, потрібно оформити закордонний біометричний паспорт, що відповідає світовим стандартам.

Навчання в країнах Європейського союзу

Українці мають можливість приймати участь у двох основних програмах: "Еразмус+" та "Дії Марії Склодовської-Кюрі".

Стартувала пілотна програма імміграції в Атлантичну Канаду

Цей проект сприятиме зростанню населення, допоможе розвинути кваліфікований ринок праці і підвищити рівень зайнятості в Атлантичному регіоні Канади. Федеральний і провінційний уряди Канади визнають, що Приморські провінції потребують більше іммігрантів, які можуть жити і розвивати зазначені території.

Комітет Європарламенту схвалив безвіз для України

Комітет Європарламенту з громадянських свобод юстиції та внутрішніх справ 09.03.2017р. на засіданні схвалив безвіз для України.

05.04.2017г. за безвіз для України повинен голосувати Європарламент. 11.05.2017р. його повинна затвердити Рада Європейського союзу.

Зареєструвати шлюб в Україні за 24 години

Пілотний проект «Шлюб за добу» вже працює.

Одружитися за добу можна за адресами:

У ОДЕСІ

пр. Шевченка, 4-а. Телефон для запису на реєстрацію та консультацій: (067) 147-35-15.

У СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ

Громадянин України отримав статус політичного біженця у США

Український журналіст Інтернет видання "Дорожній контроль" Віталій Косенко отримав статус політичного біженця у США. На відеороликах, зазначених нижче, Віталій розповідає які труднощі йому довелося подолати для того, щоб отримати статус політичного біженця в США.

Ліквідовано міжнародну організацію, що займалася нелегальною міграцією українців

Завдяки спільним зусиллям польської прикордонної служби, іспанської національної поліції і Європолу, транснаціональне угруповання, яке налагодило канал нелегальної міграції українців до Великобританії, ліквідовано.

Шахрай Віктор Редько продовжує обманювати громадян України. Будьте уважні!

Шановні Користувачі, Віктор Редько продовжує обманювати наших співвітчизників!

Деякі громадяни України, які "проходили навчання" на "курсах" злодія і шахрая Віктора Редько, за словами самого шахрая Віктора Редько отримали туристичні візи.А чи знають наші співвітчизники, що по туристичній візі іноземець вчитися і працювати НЕ може?...

УВАГА! Громадянин США злодій і шахрай - Віктор Редько (Victor Redko) знову в Києві!

​​У 2009 році ми вже піднімали цю тему, але на жаль, знову вимушені повернутися до неї...

В Україні запроваджено Електронний реєстр апостилів!

Увага! У зв’язку із запровадженням в Україні Електронного реєстру апостилів прийом документів, виданих органами юстиції та судами, а також документів, оформлених нотаріусами України, для проставлення апостиля, здійснюється територіальними органами Міністерства юстиції України.

Увага, впроваджується Візова Інформаційна Система -VIS

23 червня 2015 року у Посольствах країн-членів Шенгенської угоди запроваджується нова Візова інформаційна система (ВІС), яка допоможе забезпечити єдину політику Європейського союзу у видачі віз, безпеку Шенгенського простору та ефективний контроль зовнішніх кордонів.

Допомога бійцям АТО! Нагодуємо армію разом!

Не бійтеся друзів. У крайньому разі вони можуть вас зрадити. Не бійтеся ворогів. У крайньому разі вони можуть вас убити. Бійтеся байдужих. З їхньої мовчазної згоди творяться і зради і вбивства. Бруно Ясинський

До уваги постраждалих від Леміша Віктора Івановича!

Шановні Пані та Панове, в зв'язку з розслідуванням, яке проводиться в рамках діяльності Леміша Віктора Івановича та його підприємств ПРОШУ всіх постраждалих, які мають документальні докази шахрайських дій

Леміша В.І.

Обережно! Шахрайський благодійний фонд "Панславія" та його керівник Леміш Віктор Іванович!

Шановні співвітчизники, в Україні працює Міжнародний благодійний фонд "Панславія" під керівництвом президента фонду шахрая Леміша Віктора Івановича, його сина - Леміша Андрія Вікторовича, а також керівника фонду Кеніна Олександра Борисовича!