Top of Page Top of Page

Шлюб з іноземцем

У наш час багато громадян України та СНД мають намір укласти шлюб за кордоном. Для того, що б укласти шлюб з іноземцем, необхідно підготувати низку необхідних документів, а цей процес далеко не простий і може бути пов'язаний з різними труднощами. Допомогти Вам впоратися з ними можуть професійні спеціалісти нашої компанії.

Громадянин/нка України, який бажає укласти шлюб з громадянином/нкою будь-якої зарубіжної країни, може зареєструвати шлюб як в органах реєстрації актів цивільного стану відповідної зарубіжної країни, так і в органах РАЦС на території України.

Наші спеціалісти надають консультативну юридичну допомогу в оформленні документів для укладення шлюбу з іноземцем як на території України, так і на території відповідної зарубіжної країни.

Також ми надаємо практичну допомогу в засвідченні документів (апостиль, легалізація, консульська легалізація, переклад та нотаріальне завірення документів) для надання їх на території України (у разі реєстрації шлюбу в Україні) і зарубіжних країн (у разі реєстрації шлюбу за кордоном). При необхідності наші юристи можуть допомогти Вам скласти шлюбний контракт.

Звернутися за консультацією до наших спеціалістів, Ви можете заздалегідь записавшись на прийом або можете замовити дану послугу на нашому сайті.