Top of Page Top of Page

Запит до Шенгенської інформаційної системи

Кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам розібратися в ситуації, що склалася, з'ясують підстави внесення інформації про Вас в Шенгенську інформаційну систему SIS, встановлять можливість оскарження або скасування даного рішення, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах цього процесу.

У разі вчинення будь-якого правопорушення нашими співвітчизниками, внесення інформації до Шенгенської інформаційної системи SIS (Schengen Information System) істотно обмежує можливість перетину ними кордонів країн Шенгенської угоди.

Дані правопорушника можуть бути розміщені в інформаційних національних реєстрах Non Grata та/або в Шенгенській інформаційній системі SIS, як про небажану до в'їзду особу на період від 6 місяців до довічно (залежить від законодавчої бази конкретної країни, а також від тяжкості вчиненого правопорушення).

Таке рішення може бути прийнято закордонним дипломатичним представництвом в разі порушення, або підозри у порушенні законодавства даної країни Заявником, який претендує на в'їзну візу будь-якої категорії. Такими порушеннями можуть бути, наприклад, надана Заявником в посольство свідомо помилкова інформація, або надані сфальсифіковані документи, з метою незаконного отримання Заявником в'їзної візи.

У разі якщо в пункті перетину кордону під час паспортного контролю у співробітників прикордонної служби виникне підозра щодо невідповідності мети візиту категорії отриманої іноземним громадянином візи (наприклад, фальсифіковане запрошення від роботодавця) або:

  • в паспорті виявлено фальсифіковані штампи в'їзду/виїзду,
  • наявність фальсифікованого паспорта/водійських прав/візи і т.д.,
  • вчинення кримінального правопорушення (наприклад, контрабанда сигарет),
  • порушення паспортно-візового режиму (прострочено дозволений час перебування),

рішення про внесення даних до Шенгенської інформаційної системи SIS приймається прикордонною службою відразу на кордоні.

Санкції за такі правопорушення залежать від тяжкості вчиненого проступку, а також наслідків, які спричинили за собою дані неправомірні дії правопорушника.

Висококваліфіковані юристи нашої компанії, маючи великий досвід ведення справ, які безпосередньо пов'язані з депортацією, видворенням, забороною на в'їзд осіб в країни Шенгенської угоди і країни Європейського союзу (в т.ч. Великобританію), а також справ, пов'язаних з оскарженням або скасуванням рішення про видворення/депортацію, анулюванням інформації з національних реєстрів персон Non Grata (небажаних до в'їзду осіб) вищевказаних країн, а також Шенгенської інформаційної системи (SIS) - можуть надати Вам професійну юридичну допомогу у вищевказаних напрямках.

У разі якщо стосовно Вас було винесено компетентними органами відповідної країни Європейського союзу рішення про видворення, депортацію, про заборону на в'їзд, повернення з кордону, анулювання візи, внесення інформації до Шенгенської інформаційної системи, звертайтеся до нас для визначення можливості оскарження або скасування даного рішення, а також узгодження подальших дій.

Запит на отримання інформації особистих даних про себе в Шенгенській інформаційній системі SIS, а також запит на виправлення невірної або видалення незаконно внесеної особистої інформації про себе в системі SIS Ви можете подати у відповідний уповноважений орган будь-якої країни-учасниці Шенгенської угоди.

Наша компанія може витребувати з компетентних органів будь-якої країни Шенгенської угоди наступні документи:

  • довідки щодо наявності (відсутності) запису в інформаційній базі Шенгенської Інформаційної Системи SIS;
  • довідки про наявність (відсутність) судимостей, притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності Шенгенської угоди.

Процедура і строки реалізації запиту на отримання, виправлення або анулювання інформації різні і регулюються національним правом держави, до якої було подано запит на отримання інформації з Шенгенської інформаційної системи SIS. Вартість процедури запиту в SIS.