Top of Page Top of Page

Підготовка до інтерв'ю в посольстві

Ми настійно рекомендуємо всім Заявникам на отримання візи приділити якомога більше уваги не лише підготовці документів для надання в посольство, а й з усією серйозністю поставитися до питань підготовки до інтерв'ю, це не тільки не зашкодить Вам, а навпаки - набагато збільшить шанси на отримання візи заявленої Вами категорії!

У цьому розділі ми хочемо коротенько пояснити Вам що таке інтерв'ю в посольстві і як до нього готуватися, але Вам необхідно врахувати, що кожен випадок індивідуальний і тому консультація у спеціаліста з конкретного Вашого питання не замінить ніяких загальних порад і рекомендацій з проходження Вами інтерв'ю в посольстві.

Основним етапом отримання візи в посольствах без сумніву є інтерв'ю. В основному, це останній крок в отриманні візи у вибрану Вами країну, і цей крок найвідповідальніший у всій процедурі отримання візи.

Посольство призначає інтерв'ю, з метою перевірки і оцінки Заявника з точки зору його кваліфікації на ту або іншу категорію візи.

Суть інтерв'ю полягає в наступному: консульський офіцер ставить Заявникові різні запитання, стосовно його особистості, і планів в країні, куди Заявник має намір виїхати. Він перевіряє і уточнює всі факти, вказані в анкеті Заявника.

Крім того, проводиться аналіз всієї супровідної документації, яка підтримує клопотання. До того ж інтерв'ю допомагає консульському офіцерові прояснити ті незрозумілі йому моменти, які не відображають подані Заявником документи. Таким чином, під час інтерв'ю вирішуються три основні задачі:

  • перевіряється на відповідність інформація, що міститься в поданих Заявником документах;
  • перевірка та оцінка Заявника з точки зору його кваліфікації на ту або іншу категорію візи;
  • оцінюються особисті якості Заявника (та членів його сім'ї);
  • перевіряється на відповідність інформація що відноситься до запрошуючої сторони, або валідність документів представлених запрошуючою стороною;
  • приймається остаточне рішення про видачу візи або відмову.

Ось той малий перелік основних задач, які ставляться перед претендентом для проходження ним інтерв'ю. Ми сподіваємося, що Заявники на отримання в'їзної візи усвідомлюють всю серйозність даної процедури, а також необхідність ретельної підготовки до її проходження!

Звернутися за консультацією до наших спеціалістів з питання підготовки до інтерв'ю в посольстві Ви можете заздалегідь записавшись на прийом, або можете замовити дану послугу на нашому сайті.