Top of Page Top of Page

Імміграція

Куди Ви прямуєте?... Можливо, це Ваш початок у краще майбутнє?... Ви вирішили іммігрувати до одної з країн Шенгенської угоди, США, Канади, Австралії або до будь-якої іншої країни? Зрештою, неважливо, скільки ще залишилося Вам до мети: дозвольте собі задоволення пройти цей нелегкий шлях з нами!

Яким має бути цей шлях - вирішувати Вам! У переліку наших послуг є все від перекладів, легалізації, апостилювання документів до юридичних консультацій висококваліфікованих спеціалістів та багатьох інших послуг.

Поняття "типова імміграція" в наш час є таким самим анахронізмом, як і поняття "типовий Мерседес". Наші Клієнти схожі, мабуть, лише в одному: вони оформлюються в нас та виїжджають! В іншому вони дуже різні... В кожного неповторне минуле та несхоже майбутнє. Ми хочемо, щоб Ви також знайшли для себе в особі нашої компанії надійного провідника в нелегких юридичних питаннях імміграційного та міжнародного права.

Якщо Ви зробили свій вибір - прямуймо разом до Вашої мети!...

Для кожної країни імміграційний процес складний по-своєму. Також у кожній країні своє імміграційне законодавство, свої вимоги до Заявників і документів.

Для кожної країни існує достатньо велика кількість імміграційних напрямів, наприклад, статус біженця, контингентні біженці, пізні переселенці, возз'єднання сім'ї, укладення шлюбу з іноземним громадянином, бізнес імміграція, програма "інвестор", громадянство, роботa, Лотерея Green Card США, та ін.

Кожен з цих напрямів, за певних умов, є імміграційним, і для кожного з напрямів свої умови та свої можливості отримання імміграційного статусу, від якого багато в чому залежить подальше перебування та соціальний статус Заявника.

Кожен імміграційний напрям має свої перспективи, свої плюси та свої мінуси. Єдине, що об'єднує їх - це кінцева мета, яку ставить перед собою Заявник! Шляхи досягнення цієї мети різні і базуються вони на певних імміграційних законодавчих актах.

Зазвичай, особи, які хочуть іммігрувати, не знаючи усіх нюансів імміграційного законодавства тієї чи іншої країни, намагаються підготувати імміграційний пакет документів, грунтуючись на чутках, або порадах знайомих. В більшості випадків це призводить до повного переоформлення всього пакету документів (у кращому випадку), або взагалі до нульових шансів на імміграцію за обраним напрямом. Крім того, в деяких випадках, Заявникові необхідна допомога адвоката, що в свою чергу - достатньо дороге задоволення. Бувають випадки, коли адвокат вже не може допомогти своєму Клієнтові, з вини самого ж Клієнта!

Головним чинником успішного проходження імміграційних справ є ретельне вивчення адвокатом легальних можливостей отримання результатів та якісна підготовка документів (відповідно до певних норм).

Вірне розуміння імміграційних питань, точне і правильне застосування відповідних імміграційних правил того, або іншого імміграційного напряму відносно конкретної імміграційної справи Заявника - це основне завдання імміграційного адвоката.

Тільки вірний розподіл сильних і слабких позицій Заявника, при наданні його імміграційної справи в імміграційну службу, призведе до отримання необхідного позитивного результату і, як наслідок, до досягнення конкретно поставленої мети у відповідній імміграційній програмі.

Тому хочемо звернути Вашу увагу на те, що при своєчасному зверненні до юриста Ви зможете не тільки вирішити проблемні для Вас питання, заощадити час та гроші, захистити свої інтереси, а також в подальшому уникнути для себе збитків та негативних наслідків...