Top of Page Top of Page

Дозвіл та сертифікат CITES

Наша компанія надає повний юридичний супровід з оформлення документів з метою офіційного ввозу в Україну або вивозу за кордон зразків СІТЕС, що знаходяться під захистом Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, а саме

ЕКЗОТИЧНИХ ТВАРИН, ПТАХІВ, РОСЛИН, А ТАКОЖ ЇХ ПОХІДНИХ - CITES:

екзотичні тварини і птахи (хижі птахи, папуги та ін.)

предмети інтер'єру: опудала, шкури, тушки, черепи, роги, ікла

вироби з біологічного матеріалу тварин, птахів, рослин

жива декоративна та акваріумна риба, ікра тварин та риб (в т.ч.осетрових видів риб)

морські раковини, мушлі та корали

рослини, насіння, коріння, бульби, цибулини, деревина та інші частини

Інтернет - найбільша в світі нерегульована, анонімна і фактично необмежена за своїм охопленням торговельна площадка, яка пропонує нескінченну кількість можливостей для діяльності, що підпадає під кримінальну відповідальність, серед яких і процвітаюча незаконна торгівля тваринами, птахами, рослинами і їх похідними, що перебувають під охороною Конвенції СITES.

Інтернет відкриває доступ до значно більшої кількості потенційних покупців дикої флори і фауни, ніж традиційні торговельні площадки, що створює стимул для злочинців відловлювати і вбивати тварин і птахів. Це відбувається в момент, коли браконьєрський видобуток зразків СІТЕС з дикої природи тварин досягає небезпечно високого рівня.

На сьогоднішній день виявлено по всьому світі шокуючу кількість різних видів тварин, птахів, рослин і продуктів з них, виставлених на онлайн-продаж. Зайшовши на будь-який ресурс онлайн-продажу Ви можете побачити багатомільйонні обороти "дикої" онлайн-торгівлі, при цьому виникають серйозні питання про законність сотень оголошень, що пропонують на продаж види тварин, птахів і рослин, які знаходяться на межі вимирання.

Серед видів, занесених до додатків СІТЕS, багато представників фауни і флори України. Так, зараз в Україні значно поширилась торгівля рідкісними комахами, занесеними до Червоної книги України, земноводними, плазунами та хижими птахами. Крім тварин, за кордони країни щороку навесні вивозять сотні тисяч екземплярів рослин, занесених до Червоної книги України, в тому числі підсніжники, цикламени (Кузнецова), крокуси (Гейфеля).

На сайті ОБСЄ Ви можете ознайомитися з інформацією в спеціальному постері про методи контрабанди об'єктів конвенції СІТЕС, який розроблений з метою навчання персоналу, що здійснює прикордонний контроль України.

ЯК ВИЗНАЧИТИ СПРАВЖНІСТЬ ДОЗВОЛУ CITES

ЗАПИТ НА ОФОРМЛЕННЯ ДОЗВОЛУ CITES

Купуючи зразок СІТЕС, будь то екзотичні тварини, птахи, рослини або їх похідні, в першу чергу Ви повинні звернути увагу на наявність відповідного ідентифікатора і документації, що додається до зразка СІТЕС.

Якщо Ви не знаєте як повинні виглядати документи - зверніться до Адміністративного органу СІТЕС країни Вашого проживання за роз'ясненням інформації щодо наявності у продавця необхідної обов'язкової документації, де Ви отримаєте вичерпну інформацію, що Вас цікавить.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що будь-який продавець зобов'язаний до здійснення продажу зразка CITES надати покупцеві для ознайомлення всю наявну документацію, що підтверджує походження, вік або законність ввезення тварини/птаха/рослини, що пропонується на продаж.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ТА ВИДАЧІ ДОЗВОЛІВ CITES

Юристи нашої компанії допоможуть Вам зібрати і оформити необхідні документи для отримання дозволу/сертифікату CITES і проведуть повний юридичний супровід процедури отримання дозволу на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків.