Top of Page Top of Page

Дозвіл та сертифікат CITES

Наша компанія надає повний юридичний супровід з оформлення документів з метою офіційного ввозу в Україну або вивозу за кордон зразків СІТЕС, що перебувають під захистом Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, а саме

ЕКЗОТИЧНИХ ТВАРИН, ПТАХІВ, РОСЛИН, А ТАКОЖ ЇХ ПОХІДНИХ - CITES:

живі экзотичні тварини: мавпи, лорі, лемури, екзотичні коти, змії (в т.ч. пітони, полози, удави), черепахи, хамелеони, ігуани, сцинки, гекони, варани, крокодили, тарантули та ін.

живі экзотичні птахи (папуги, хижі птахи та інші види птахів)

предмети інтер'єру: опудала, шкури, тушки, черепи, роги, ікла

медичні та аптечні п'явки, вироби з біологічного матеріалу тварин, птахів, рослин

жива декоративна та акваріумна риба, ікра тварин та риб (в т.ч.осетрових видів риб)

морські раковини, мушлі та корали

рослини, насіння, коріння, бульби, цибулини, деревина та інші частини

Інтернет - найбільша в світі нерегульована, анонімна і фактично необмежена за своїм охопленням торговельна площадка, яка пропонує нескінченну кількість можливостей для діяльності, що підпадає під кримінальну відповідальність, серед яких і процвітаюча незаконна торгівля тваринами, птахами, рослинами і їх похідними, що перебувають під охороною Конвенції СITES.

Інтернет відкриває доступ до значно більшої кількості потенційних покупців дикої флори і фауни, ніж традиційні торговельні площадки, що створює стимул для злочинців відловлювати і вбивати тварин і птахів. Це відбувається в момент, коли браконьєрський видобуток зразків СІТЕС з дикої природи тварин досягає небезпечно високого рівня.

На сьогоднішній день виявлено по всьому світі шокуючу кількість різних видів тварин, птахів, рослин і виробів з них, виставлених на онлайн-продаж. Зайшовши на будь-який ресурс онлайн-продажу ви можете побачити багатомільйонні обороти "дикої" онлайн-торгівлі, при цьому виникають серйозні питання про законність сотень оголошень, що пропонують на продаж види тварин, птахів і рослин, які знаходяться на межі вимирання.

Серед видів, занесених до додатків СІТЕS, багато представників фауни і флори України. Так, зараз в Україні значно поширилась торгівля рідкісними комахами, занесеними до Червоної книги України, земноводними, плазунами та хижими птахами. Крім тварин, за кордони країни щороку навесні вивозять сотні тисяч екземплярів рослин, занесених до Червоної книги України, в тому числі проліски, цикламен (Кузнецова), крокус (Гейфеля).

На сайті ОБСЄ ви можете ознайомитися з інформацією в спеціальному постері про методи контрабанди об'єктів конвенції СІТЕС, який розроблений з метою навчання персоналу, що здійснює прикордонний контроль України.

ДОЗВІЛ НА ЕКСПОРТ / РЕЕКСПОРТ ЗРАЗКІВ CITES (ВИВІЗ З УКРАЇНИ)

ДОЗВІЛ НА ІМПОРТ ЗРАЗКІВ CITES (ВВЕЗЕННЯ В УКРАЇНУ)

CITES НА ТВАРИН БЕЗ ДОКУМЕНТІВ ПРО ЇХ ПОХОДЖЕННЯ

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ТА ВИДАЧІ ДОЗВОЛІВ CITES

ОФОРМЛЕННЯ РЕТРОСПЕКТИВНОГО ДОЗВОЛУ CITES

ОФОРМЛЕННЯ CITES ПІД ЧАС ВІЙНИ В УКРАЇНІ

***

ПОВЕРНЕННЯ ВЛАСНИКУ ВИЛУЧЕНИХ НА КОРДОНІ ЗРАЗКІВ CITES

ТРАНСПОРТУВАННЯ ЗРАЗКІВ CITES ЧЕРЕЗ КРАЇНУ ТРАНЗИТУ

ПРОХОДЖЕННЯ МИТНОГО КОРДОНУ ІЗ ЗРАЗКАМИ CITES

***

ЯК ВИЗНАЧИТИ СПРАВЖНІСТЬ ДОЗВОЛУ CITES

В ЯКІЙ ФОРМІ ВИДАЮТЬСЯ ДОЗВОЛИ/СЕРТИФІКАТИ CITES

ЯК ВІДРІЗНИТИ СПРАВЖНІ ДОКУМЕНТИ НА ТВАРИН ВІД ДОКУМЕНТІВ, ЩО НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ДІЙСНОСТІ

ПЛЕМІННА ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАВОДЧИКІВ ЕКЗОТИЧНИХ ТВАРИН І ПТАХІВ В УКРАЇНІ

НІКЧЕМНІ ДОКУМЕНТИ ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

***

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО CITES

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ CITES

ЗАПИТ НА ОФОРМЛЕННЯ CITES

***

НАША СТОРІНКА У FACEBOOK

Купуючи зразок СІТЕС, будь то екзотичні тварини, птахи, рослини або їх похідні, в першу чергу ви повинні звернути увагу на наявність документації, що додається до зразка СІТЕС.

Якщо ви не знаєте як повинні виглядати документи - зверніться до Адміністративного органу СІТЕС країни вашого проживання за роз'ясненням інформації щодо наявності у продавця необхідної обов'язкової документації, де ви отримаєте вичерпну інформацію, що вас цікавить.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що будь-який продавець зобов'язаний до здійснення продажу зразка CITES надати покупцеві для ознайомлення всю наявну документацію, що підтверджує походження, вік або законність ввезення тварини/птаха/рослини, що пропонується на продаж.

Юристи нашої компанії допоможуть вам зібрати і оформити необхідні документи для отримання дозволу/сертифікату CITES і проведуть повний юридичний супровід процедури отримання дозволу на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків.


ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ДОМАШНІХ ТА ЕКЗОТИЧНИХ ТВАРИН І ПТАХІВ: